KERESÉS search-close

Gyakornok kollégát keres az Éjjel-Nappal Budapest!

szerző:
2018.09.03. 12:12

Tanulj meg nálunk mindent, amit a műsorgyártásról tudni akartál!

Légy tagja gyakornokként az egyik legsikeresebb sorozat alkotói csapatának!

Feladatok:

  • gyakorlat a castingon (regisztráció, felvételek rögzítése, diszponálás)
  • gyakorlat a helyszínes csapatnál (új helyszínek felkutatása, egyeztetés a szerkesztővel, a csapattagok munkájának segítése)
  • gyakorlat a gyártási csapatnál (napi diszponálás, szerződések kezelése)
  • részvétel egy fiatal, lendületes csapat munkájában

Elvárások:

  • Hétköznaponként minimum 4 nap ráérés
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógépes ismeretek – Microsoft Word és Excel magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki fizetés
  • Remek csapat
  • Főiskolai/egyetemi gyakorlat igazolása

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik azonnal munkába tudnak állni.

Ha kedvet érzel arra, hogy kipróbáld magad a média világában, jelentkezz most fényképes önéletrajzzal a szentesi.diana@attpro.hu e-mail címen.

18

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett! Figyelem! Ez a médiatartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett!

Elmúltam 18, megnézem
Nem nekem való

Figyelem, a következő videó a nyugalom megzavarására alkalmas képsorokat és hanghatásokat tartalmazhat!

Megnézem