Műsorújság
RTL Most

Éjjel-Nappal Budapest - segédszerkesztő

Tanulj meg nálunk mindent, amit a műsorgyártásról tudni akartál! Légy tagja szerkesztőként az egyik legsikeresebb sorozat alkotói csapatának!

Feladatok:

  • Segédszerkesztői feladatok ellátása: a szerkesztő munkájának segítése adminisztratív és kreatív módon
  • Forgatás előkészületének kezelése, átlátása
  • Forgatással kapcsolatos adminisztrációs munka elvégzése
  • Forgatókönyvek olvasása, a tartalom és a karakterek precíz ismerete

Elvárások:

  • minimum fél éves szakmai tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • csapatjátékos
  • precíz, gyorsan tanul
  • önálló munkavégzésre alkalmas
  • kreatív
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Előnyt jelent:

  • Word és az Excel felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Remek csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú stabil munkahely

Ha kedvet érzel arra, hogy kipróbáld magad a média világában, jelentkezz most fényképes önéletrajzzal a levardi.krisztina@attpro.hu e-mail címen.

Legnézettebb videók