Műsorújság
RTL Most

Cápák között - Social Media Munkatárs

Tapasztalattal rendelkező Social Media Munkatársat keres az RTL Klub Cápák között című produkciója. Ha ismered a Facebook az Instagram vagy éppen a LinkedIn legújabb trendjeit, érdekel az üzleti élet világa és kreatív ötletekkel segíteni tudod üzleti showműsorunk népszerűsítését, akkor várunk csapatunkba!

Feladatok:

-social media kampányok tervezése, szervezése és megvalósítása kommunikációs és marketing szakemberek felügyelete mellett

-kreatív részvétel a tartalomgyártásban

-középszintű grafikai feladatok ellátása

-a műsor felületeinek álandó fejlesztése

Elvárások:

-1-2 éves tapasztalat Facebook, Instagram, LindeIn kezelésben

-social kampányok tervezése és szervezése

-grafikai programok középszintű felhasználói ismerete, hogy neked se okozzon gondot egy-egy fotó, vagy rövid video elkészítése és utómunkája (Photoshop, és Premier programok ismerete alap elvárás!)

-tapasztalat video-, és fotókészítésben (félprofi kamerák és fényképezőgépek használata)

-szövegírói tapasztalatok

-középszintű angol nyelvtudás

-kreativitás

Amit kínálunk:

-versenyképes kereset

-kreatív és hozzáértő szakmai környezet

-rugalmas munkaidő beosztás

-akár hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezésedet önéletrajzzal az Magyar Film- és Média Akadémia Kft. várja az alábbi email-címen: mfmakademia@gmail.com

Legnézettebb videók