KERESÉS search-close

Az egyik legsikeresebb sorozat alkotói csapata Location Manager kollégát keres!

szerző:
2018.09.26. 13:05

Kizárólag olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik azonnal munkába tudnak állni.

Feladatok:

Forgatási helyszínek felkutatása, forgatási időpontok leszervezése
Folyamatos egyeztetés a szerkesztővel
Forgatási helyszínekkel kapcsolatos problémák kezelése

Elvárások:

B kategóriás jogosítvány
Jó kommunikációs képesség
budapesti helyismeret

Ideális jelölt:

jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
csapatjátékos
precíz, gyorsan tanul
önálló munkavégzésre alkalmas
kreatív
előny korábbi, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Ha kedvet érzel arra, hogy kipróbáld magad a média világában, jelentkezz most fényképes önéletrajzzal a levardi.krisztina@attpro.hu e-mail címen.

18

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett! Figyelem! Ez a médiatartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett!

Elmúltam 18, megnézem
Nem nekem való

Figyelem, a következő videó a nyugalom megzavarására alkalmas képsorokat és hanghatásokat tartalmazhat!

Megnézem