Műsorújság
RTL Most

Asszisztens

Határozatlan idejű szerződéssel munkatársat keresünk Asszisztens munkakörbe.

Miért jó döntés ez számodra?

  • Folyamatosan fejlődhetsz a szakmádban egy nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Családias hangulatú, szakmailag elhivatott, fiatalos csapatban dolgozhatsz

Mik lesznek a feladataid?

  • riportok, kimutatások, beszámolók készítése (Excel)
  • vállaltirányítási rendszer kezelése
  • külső partnerekkel való kapcsolattartás
  • felettesek munkájának folyamatos, pontos, precíz, hatékony támogatása
  • naptárak menedzselése, időpontok szervezése, egyeztetése
  • találkozók, megbeszélések megszervezése
  • tárgyalók bekészítése és rendben tartása
  • bejövő/kimenő hívások-, levelezés kezelése
  • együttműködés a társosztályokkal

 Mit várnak majd tőled?

  • minimum középfokú képzettség, főiskolai/egyetemi végzettség előnyt jelent
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás
  • kiváló számítógépes ismeretek (Word, Excel)- teszteljük!
  • pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • magas szintű kommunikációs és szervező készség (priorizálás, határidők kezelése)
  • kedves, pozitív személyiség

Mit ajánlunk?

  • Versenyképes fizetés
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Díjmentes konditerem és szolárium használat a székházban
  • All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása (próbaidő lejártát követően)
  • RTL Sport Klubban való részvétel (foci és futó klub)
  • Nyári gyermekfelügyelet térítésmentes biztosítása
  • Hétvégi hazautazás támogatása közösségi közlekedéssel a hatályos rendelkezés alapján
  • Fejlődési lehetőség szakmailag elhivatott csapatban Magyarország piacvezető televíziójánál

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy az M-RTL Zrt. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait- a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból-nyilvántartsa és kezelje.

Adatvédelmi tájékoztatónkat elolvashatja az RTL Magyarország karrier oldalán.

A pályázatokat a pozíció és a  fizetési igény megjelölésével és következő e-mail címre várjuk: hr.application@rtl.hu

Legnézettebb videók