Műsorújság
RTL Most

Alkalmazás Specialista - Application Support Specialist

Az RTL Magyarország határozatlan idejű szerződéssel keresi a csapatába a televíziózást kedvelő és informatikában jártas új kollegáját Alkalmazás Specialista/Application Support Specialist munkakörbe.

Mik lesznek a feladataid?

  • A televízió működéséhez szükséges speciális alkalmazások támogatása
  • Az adástervező rendszer üzemeltetése és felhasználóinak támogatása
  • A felmerülő fejlesztési igények kezelése, a tesztelésekben való aktív részvétel, az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • A rendszerfejlesztések / bevezetések során folyamatszervezési ill. projekt feladatokban való aktív részvétel
  • Az alkalmazások beszállítóival való kapcsolattartás
  • Munkád során találkozni és kommunikálni kell az általad üzemeltetett rendszerek minden felhasználójával, beleértve a vállalatvezetést is
  • Kommunikációddal, megjelenéseddel és emberi kapcsolataiddal az IT arculatát hűen és professzionálisan kell tükrözd

Mit várnak majd tőled?

  • Alkalmazásüzemeltetésben szerzett tapasztalatot (minimum 1-2 év)
  • Rendezett, szervezett, céltudatos ugyanakkor kreatív munkavégzést, jó dokumentációs készséget
  • Minimum felsőfokú szakirányú végzettséget
  • Képes legyél önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • Elméleti jártasságot az alábbi alkalmazások üzemeltetésében: relációs adatbázisok, SQL
  • Középfokú angol nyelvtudást
  • MS Office ismereteket

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Ha Gazdasági Informatikus a végzettséged
  • Van WHATS’On, Vision, Provys tapasztalatod
  • Otthon vagy az on-demand világban
  • Össze tudsz rakni egy selectet
  • Van nagyvállalatnál szerzett gyakorlatod
  • Azonnal tudsz kezdeni

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Részt vehetsz Magyarország piacvezető kereskedelmi televíziójának mindennapjaiban
  • Megismerkedhetsz a televízió működésével, hozzájárulhatsz a jövőjének alakításához
  • Tapasztalt kollégáktól tanulhatod meg a szakmát és fejlesztheted ismereteidet
  • Segítőkész társaság és vezetők várják a csapat legújabb tagját
  • Állatbarát munkahely, kedvencedet magaddal hozhatod az irodai etikett betartásával
  • Magas színvonalú munkakörülmények, hosszú távra tervezőknek egy stabil munkahely
  • Mit ajánlunk?
  • Versenyképes fizetés
  • Csoportos baleset- és életbiztosítás
  • Egészségszolgáltatási csomag (próbaidő lejártát követően)
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Díjmentes konditerem és szolárium használat a székházban
  • All You Can Move rekreációs kártya kedvezményes havi díjjal történő kiváltása (próbaidő lejártát követően)
  • RTL Sport Klubban való részvétel (foci, túra és futó klub)
  • Nyári gyermekfelügyelet térítésmentes biztosítása
  • Hétvégi hazautazás támogatása közösségi közlekedéssel a hatályos rendelkezés alapján
  • Fejlődési lehetőség szakmailag elhivatott csapatban Magyarország piacvezető televíziójánál

Munkavégzés helye, ideje

Budapest,  XXII. Kerület

Pályázatodat fényképes önéletrajzzal és bruttó fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:  tech.application@rtl.hu

Legnézettebb videók