KERESÉS search-close
Csak a csillaggal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Vezető szakmai asszisztens

szerző:
2018.04.27. 11:00

Feladatok:

  • Szakmai beszámolók, prezentációk készítése magas szintű szakértelemmel és hozzáértéssel
  • Projekt határidők nyomon követése
  • Különböző területektől kapott információs anyagok összegyűjtése
  • Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel, illetve a cég partnereivel
  • Vezetői hatáskörbe tartozó egyéb feladatok szakmai adminisztrációjának támogatása, ezekkel kapcsolatos kommunikációban való részvétel

Magadra ismersz?
Sikeres leszel, ha

  • Érdekel a média világa és szívvel-lélekkel szeretnéd megismerni ezt a területet Magyarország piacvezető médiatársaságánál
  • Szívesen támogatsz másokat és nem riadsz meg az állandó változásoktól
  • Jellemező rád a megbízhatóság, diszkréció, valamint a pro-aktivitás és precizitás
  • Energikus, lelkes és kitartó vagy
  • Tudsz priorizálni, nagyfokú igényességgel és maximalizmussal végzed el a rád bízott feladatokat
  • Legalább 1-2 éves irodai támogató környezetben szerzett munkatapasztalattal rendelkezel
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Magabiztosan kommunikálsz magyarul és angolul is, szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Média- és televíziózás világának megismerését Magyarország piacvezető médiatársaságánál
  • Hosszú távú-, fejlődést biztosító-, stabil munkalehetőséget
  • Színes-, fiatalos- és dinamikusan dolgozó csapatot

Várjuk jelentkezésed az application@rtl.hu e-mail címre.

18

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett! Figyelem! Ez a médiatartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett!

Elmúltam 18, megnézem
Nem nekem való

Figyelem, a következő videó a nyugalom megzavarására alkalmas képsorokat és hanghatásokat tartalmazhat!

Megnézem

A tartalom megtekintése csak az X-Faktor Elit Klub tagjai számára engedélyezett!