KERESÉS search-close

nyert

26 tartalom van megjelölve ezzel a címkével: "nyert"

Bravúr: Fucsovics nyert Svácban

36 éve nem látott magyar teniszsiker! Megnyerte a genfi ATP-tornát Fucsovics Márton. Utoljára ez 1982-ban sikerült Taróczy Balázsnak. Ma délután Fucsovics a döntőben 6:2, 6:2-re megverte a német ellenfelét, így hétfőtől a nyíregyházi teniszező 45. lesz a világranglistán, és megelőzi a korábbi brit világelső, Andy Murray-t is.

Donald John Trump az USA 45. elnöke

Az Egyesült Államok negyvenötödik elnökének apai nagyapja egy német kisvárosból vándorolt ki Amerikába, hogy megvalósítsa álmát, aranyásó volt. Trump apja igazi két kezi melósból lett ingatlankereskedő, ezt a bizniszt virágoztatta fel a család legrosszabb gyereke, akinek tizenhárom éves korában iskolát is kellett váltania. A milliárdos Donald Trumpot felhőkarcolójáról, szépségversenyeiről és filmszerepeiről már mindenki ismerte Amerikában, amikor bejelentette, hogy indul az elnökválasztáson.

Donald Trump lett az Amerikai Egyesült Államok elnöke

Donald Trump nyerte az amerikai elnökválasztást, nem jöttek be az előrejelzések. A vártnál jóval szorosabban alakultak az eredmények. Több úgynevezett billegő államban minimális szavazattal nyert a republikánus jelölt. Miután megszerezte a kulcsfontosságú Floridát, Ohio-t és Észak-Karolinát, a demokrata Hillary Clintonnak csak akkor lett volna esélye a győzelemre, ha megszerzi az összes még eldöntetlen államot.

Böczögő Dorina széria-győztes lett

Böczögő Dorina idén behúzta. A magyar tornász a hétvégén a szombathelyi Torna Challenge Világkupán megnyerte a talajt, így széria-győztes lett. A magyar klasszis az elmúlt egy év Világkupáin gyűjtött pontszámok alapján hódította el a széria-győztesnek járó serleget, amelyet Szombathelyen vehetett át. A Torna Challenge Világkupán több, mint 130 versenyző indult.

Berki Krisztián megnyerte a lólengés döntőjét

Győzelemmel tért vissza az olimpiai bajnok! Berki Krisztián megnyerte a lólengés döntőjét a tornászok szombathelyi challenge világkupaversenyén.

Túlsúlyosból bajnok lett

szerző:
2016.10.06. 17:45

Megnyerte élete első fitnesz versenyét az a srác, aki százötven kilósan döntött úgy, hogy új életet kezd! Gusztáv nem akármilyen fogyásáról forgattunk még tavasszal. Gusztáv azt mesélte, hogy barátai hiába tettek megjegyzéseket a súlyára, ő nem is vette észre, hogy már másfél mázsánál is több. Aztán ledobott hatvan kilót mi pedig ott voltunk, amikor testépítőként magasba emelhette első győzelmi kupáját.

Kiss Virág fitnesztörténelmet írt

Vajon mennyire lehet zavaró, ha valakit fitnesz pózolás közben a második sorból Arnold Schwarzenegger figyel? Mondjuk lehet, hogy éppenséggel nagyon inspiráló. Abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy Kiss Virágtól megkérdezhettük. Ő az első magyar, aki kétszer is nyerni tudott a Schwarzeneggerről elnevezett világversenyen.

KISS VIRÁG:

Kiss Virág fitnesztörténelmet írt a hétvégén. Magyar versenyzőnek, még sosem sikerült kétszer megnyernie az Arnold Classics versenyt. A lány nemrég tért haza Barcelonából, és még mindig fülig ér a szája, amivel elvarázsolta a zsűrit.

Pap Bianka ezüstérmet nyert

szerző:
2016.09.11. 18:36

Megvan a második magyar érem a riói paralimpián! A 16 éves úszó Pap Bianka ezüstöt nyert 100 méter háton. A Vasas fiatal sportolója éremesélyesként utazott élete első olimpiájára Brazíliába, miután idén májusban megnyerte az Európa-bajnokságot.

HOSSZÚ KATINKA:

Hosszú Katinka eddig már 4 olimpián versenyzett, az elsőn még csak 15 éves volt. A háromszoros olimpiai bajnok úszónő azt szeretné elérni, hogy a mentalitás megváltozzon itthon, hogy ne csak az eredményekről és az érmekről szóljon a sport, hanem, hogy a gyerekek szeressenek úszni és versenyezni is.

Csernoviczki Éva megnyerte első mérkőzését Rióban

A 48 kilogrammos Csernoviczki Éva megnyerte első mérkőzését a riói olimpia cselgáncstornájának szombati nyitónapján, s ezzel bejutott a nyolc közé.

Magyar futó nyert az esőerdőben

Magyar futó nyerte meg az idei ultramaratont Borneó szigetén Malajziában. A miskolci Karlowits-Juhász Tamásnak elképesztően nehéz volt a feladata. Nem csak a 100 kilométeres táv miatt, hanem mert 5000 méteres szintkülönbséggel kellett megbirkóznia, 40 fokos hőségben, és 100 százalékos páratartalom mellett. Ráadásul egyszer-egyszer visszafordult, mert azt hitte, eltévedt, így végül 105 kilométert futott. 170 versenyző közül lett a legjobb.

Az Oscarért is harcba szállhat a Saul fia?

Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Sylvester Stallone, Lady Gaga és Nemes Jeles László. Ízlelgessék ezt a névsort, hiszen a Saul fia rendezője nem akármilyen sztárok társaságában vehette át minden idők első Aranyglóbusz-díját, amelyet magyar film nyert el.

Jogtalanul tiltották el a Közgépet

Pert nyert Simicska Lajos cége. A bíróság első fokú ítélete szerint a Közbeszerzési Döntőbizottság jogtalanul tiltotta el három évre a Közgépet az állami pályázatoktól. A cég ugyanis nem szándékosan adott meg rosszul egy adatot a gönyűi kikötő építésére kiírt pályázat során. Simicska Lajos cégének még 14 millió forintot is megítélt a bíróság.

Meghívásos pályázaton nyert Mészáros

A felcsúti polgármester vállalkozása Bicskén végezheti az általános iskolák energetikai korszerűsítését. A meghívásos pályázaton Mészáros Lőrinc cége 149 millió 886 ezer forintos ajánlatot adott, nyílt közbeszerzést 150 millió forint fölött kell hirdetni.

Jogtalanul nyert földet L. Simon ismerőse

L. Simon László államtitkár cégének egyik pályázatírója nyert a bíróság szerint jogellenesen 27 hektár állami földet Kishantoson. Vízi Dánielről maga az államtitkár ismerte el korábban, hogy neki dolgozott. A földművelésügyi tárca szerint viszont a földpályázat elbírálásánál nem számított az ismeretség. Az LMP-nél azt mondják, az eset jól mutatja, hogyan működik a kormány.

Nem csak egy csillag született

szerző:
2012.06.04. 20:00

Bár minden jel arra mutatott, hogy a Quantum XXL besöpri a győzelmet, végül mégis a 41 éves alcsútdobozi presbiter vitte a pálmát.

A Széf: Bezsebelték a rekordnyereményt

Hogyan vitte el a testvérpár A Széf legnagyobb nyereményét, és mire költik a kisebb vagyont? És Geszti Péternek vagy épp Keresztes Ildikónak hogy ment a játék?

Sajtódíjjal jutalmazták az RTL riporterét

Az RTL miskolci és debreceni tudósítója, Nagy Zsófia nyerte meg a Magyar Telekom helló holnap nevű sajtódíját.

Egy 33 éves anyuka a legjobb magyar rúdtáncos

A 33 éves, egygyermekes édesanya a tornászat és a tánc elemeit ötvözte a krómrúdon.

Győztek a magyar pólósok

szerző:
2011.07.18. 12:02

Óriási hajrával megnyerte első mérkőzését a magyar férfi vízilabda válogatott.

Kitüntették a magyar kampányfilmet

A fogyatékossággal élők elismerését célzó Kerülj közelebb! kampány elnyerte az EACA e témába vágó díját.

Ismét Vettel lett a befutó

szerző:
2011.04.10. 14:02

A német Sebastian Vettel nyerte meg a Forma-1 idei második, Malajziai futamát. A második Jenson Button, a harmadik Nick Heidfeld lett.

Tapolcai háziorvosé „Az év praxisa”

Hubert János tapolcai háziorvos és munkatársai kapták „Az év praxisa” díjat hétfőn.

Nyelték a port Michelisz Norbi mögött

Szenzációs versenyzéssel, okosan és hidegvérrel győzött. Átírta az autósport történelemkönyvét Michelisz Norbert. Ő az első, akiért a magyar himnusz felcsendülhetett túraautó-világbajnokságon. Soha nem nyert ugyanis még magyar autóversenyző magyar csapattal.

Kivirágzott a fonyódi vasútállomás

Fonyód nyerte a balatoni állomások tisztasági és virágosítási versenyét.

^
18

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett! Figyelem! Ez a médiatartalom kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük, használjon szűrőprogramot. Szűrőprogram letöltése és további információk itt.

A tartalom megtekintése csak 18 éven felüliek számára engedélyezett!